HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Acer Servisi Adana

Acer Servisi Adana
acer servisi adana

Acer marka ürünlerin bakım ve onarımı servisimizde müşterilerimiz için en kısa sürede yapılmaktadır. Teknik servisimiz alanında en iyi çalışmalar yapan ekip ile servis çalışmalarını firmamız en iyi şekilde yürütmektedir.Acer servisi Adana firma olarak müşterilerimizim Acer Servisi Adana de en iyi şekilde yapılmaktadır. Teknik servisimizde ürünleriniz 3 aşamada tamir işlemine alınmaktadır. Sorunun nereden kaynaklı olduğu belirlenir. Ortaya çıkan arızanın ne ile ilgili olduğu ve nasıl bir tamir işlemi yapılacağı ile ilgili size rapor gönderilmektedir. Bu arızanın kaç günde giderileceği ve karşılığında ne kadar ücret alınacağı bildirilmektedir.

Acer Servisi Adana Yedek Parça Değişimi

Bilindiği üzere Acer marka ürünlerde olduğu gibi birçok ürün çeşitli parçalar bir araya getirilerek oluşturulmaktadır. Ürünü oluşturan bu parçalara yedek parça denilmektedir. Zamanla yoğun kullanımdan ve yanlış kullanımdan kaynaklı olarak bu yedek parçalar arızalanmaktadır. Acer servisi Adana ürünün daha fazla hasar görmemesi için parça değişimi alanında uzman kişiler tarafından en kaliteli parçalar kullanılarak yapılmaktadır

Acer Servisi Adana Arıza Raporu

Teknik servise vermiş olduğunuz ürün 3 aşamada incelenmektedir. İlk olarak arızanın nereden geldiğine bakılmaktadır. 2. Aşama ise arıza raporunun kullanıcı kişiye gönderilmesi ile başlamaktadır. Arızanın sebebi, giderilmesi için yapılacak işlemler, parça değişimi yapılıp yapılmayacağı, teknik servis için gerekli olan ücretin ne kadar olduğu kullanıcının bilgilendirilmesi için Acer Servisi Adana olarak gönderilmektedir. Acer servisi Adana firması olarak müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermek amacıyla işleriniz kısa sürede yapılmaktadır.

Acer Servis Adana Ödeme Kolaylığı

Teknik servisimizde almış olduğunuz hizmet karşılığında garanti kapsamı dışına çıkan işlemlerde ek ücret talep edilmektedir. Bu ücret arıza raporu içerisinde kullanıcı kişiye iletilmektedir. Acer servisi Adana firmasında almış olduğunuz hizmet için kredi kartı ile ödeme seçeneği sunulmaktadır. Bilgisayarlarınız için bakım ve onarım işlemlerinde müşteri bütçesi düşünülerek uygun fiyat seçeneği sunulmaktadır. Teknik servisimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.