HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Acer Teknik Servis Adana

 Acer Teknik Servis Adana
 acer teknik servis adana

Acer notebook laptop servis hizmeti ile Acer Teknik Servis Adanail sınırları içerisinde ücret ödemeden alım ve teslimat ile hizmet verilmektedir.Laptop genel bakım temizlik, parça değişimi, elsidi ekran değişimi, laptop şarj adaptörü ve batarya değişimi ile laptop arızaları hizmet kapsamına girmektedir.Alanlarında uzman teknik personeller ile verilen tüm hizmetler garantili olarak yapılmaktadır.

Teknik Servis Dahilindekiler

Model ayırt etmeksizin onarım yapılmaktadır.Notebook şarj adaptörü ve bataryaları stoktan hemen teslim imkanı bulunmaktadır.Acer masaüstü bilgisayar ve dizüstü laptop, dijital fotoğraf makinesi ve projektör gibi ürünleri kendi adına üretebilmektedir. Aynı zamandada bir bilgisayarda olması gereken donanım parçaları olan yan ürünleri de üretmeye devam etmektedir. Bu alanda dünyadaki diğer bilgisayar üreticileri için yedek parça üreten ve yapan Acer, yedek parça ve yeni ürün tedarikçiliğinde de oldukça ileri bir seviye politikası izlemektedir. Bunun gibi birçok yeniliğe sahip olan Acer, teknoloji alanındaki gelişmeleriyle kullanıcılarına sınırsız hizmet sunma konusunda oldukça başarılıdır. Bu hizmetler ve destekler Acer teknik servis adana bünyesinde kesintisiz olarak verilmeye ve ellerinden geldikçe destek olmaya çalışılmaktadır.

Acer Hizmetleri

 Acer müşteri hizmetlerine netten ulaşabilir ve hatta Acer’in sizin için sunduğu avantajlardan arayarak ya da online olarakda ulaşabilirsiniz. Arayarak Acer destek platformuna ulaştığınız takdirde müşteri temsilcisiyle görüşebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Buradan bireysel ve kurumsal destek alabileceğiniz gibi servis hizmeti de talep edebilirsiniz. Bu şekilde arayarak müşteri hizmetlerini yardım alabileceğiniz gibi direkt Acer bayilerine gidebilir sorunlarınıza ve sorularınıza en iyi çözümleri bulabilirsiniz. Bu konuda Acer markası temelinde müşteri memnuniyetini olması bakımından sınırsız hizmet olanağı herzaman sunmaktadır.Acer servis adana, sorunlarınıza çözüm olanakları sunmaktadır; ancak buradan ürününüzün model bilgileri hakkında ya da kapsamı hakkındada, garanti şartları konusunda detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz ve garanti kapsamını kontrol ettirebilirsiniz. Acer müşteri hizmetlerine bu servisi teknik bir talebiniz doğrultusunda doğrudan görüşmek üzere, ürünlerinizin ömrünü uzatmak ya da Acer orijinal parçalara sahip olmak amacıylada bilgi almak ve yahut siparişlerinizi vermek için arayabilirsiniz. Bu sırada onarıma gönderdiğiniz laptabınızı yedekleme yapmayı unutmayınız; çünkü tamir sırasında sabit diskiniz değişebilir ve bilgileriniz silinebilmektedir. Cihazınızın güvenliği bu bakımdan Acer için çok önemlidir.Acer müşteri hizmetleri, kurulduğu ilk günden itibaren kullanıcılarına ve müşterilerine  en iyi hizmeti sunmak için durmadan çalışmaya devam etmektedir. Bu bakımdan her zaman müşteri yanlılığını gözeten sahip çıkan bir hizmet politikası uygulamaktadır.