HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Acer Kasa Değişimi

Acer Kasa Değişimi
 acer kasa değişimi

Dizüstü bilgisayarların yaygınlaşmasıyla birlikte artık bilgisayarlar istenen yere çok rahat bir şekilde taşınabilmeye başlanmıştır. Bu büyük bir rahatlık olmasına rağmen dizüstü bilgisayarların darbe alıp hasar görme ihtimalini daha da arttırmıştır. Bu durumdan dolayı son zamanlarda servisimize en sık gelen şikayetlerden biri de kasalarda meydana gelen hasarlar ve arızalar olmaktadır. Alanında uzun yıllar başarılı bir şekilde hizmet versen teknik servisimiz Acer kasa değişimi hizmetiyle dizüstü bilgisayarınızın kasasını ilk günkü haline getirmektedir. Siz de bu tür bir sorunla karşılaşırsanız hemen servisimizden bu konuda destek alabilirsiniz.

Acer Kasa Değişimi Fiyatları

Yüksek fiyatlara alınan dizüstü bilgisayarlarda çıkan arızalar çok can sıkıcı olabilmektedir. Özellikle garantisi bitmiş dizüstü bilgisayarlarda veya garanti kapsamında olmayan arızalarda bu durum kullanıcıya ciddi masraflar çıkarabilmektedir. Kasalarda meydana gelen arızalar çoğunlukla darbeler sonucu oluştuğu için dizüstü bilgisayarın garantisi devam ediyor olsa bile genel olarak garanti kapsamı dışında değerlendirilmektedir. Bu de kasanızın tamirini ücretli bir şekilde gerçekleştirmeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Teknik servisimiz ücretsiz olarak gerçekleştirdiği arıza tespiti sonucunda ne kadar bir ücret tutacağını tarafınıza bildirecektir. Onayınızın ardından kasa değişimi işlemi gerçekleştirilecektir. Sahip olduğunuz Acer marke dizüstü bilgisayarın modeline göre Acer kasa değişimi fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Teknik servisimiz en uygun fiyat politikası ile müşterilerinin oluşan arızaları en uygun fiyatlara tamir ettirmelerine olanak tanımaktadır. Net fiyat için teknik servisimizi arayabilirsiniz.

Profesyonel Kasa Değişimi Hizmeti

Kasa değişimi çok ince bir işçilik ve özen gerektirmektedir. Bilgisayarın bütün elektronik devreleri bilgisayarın kasasıyla bağlantılıdır ve bu bağlantıların nasıl yapıldığını ve nasıl söküleceğini bilmeyen biri dizüstü bilgisayarınızda büyük hasarlar meydana getirebilir. Bu nedenler herhangi biri tarafından bu işlemin gerçekleştirilmemesi gerekmektedir. Servis personelimiz uzun yıllardır dizüstü bilgisayarı tamiri yapan kişiler olduğu için dizüstü bilgisayarınızda karşılaştığınız sorunlarda teknik servisimizin işini en iyi şekilde yapacağından emin olabilirsiniz. Siz de dizüstü bilgisayarlarınızın alt ve üst kasasında meydana gelen arızalarda servisimize gelerek laptop kasa değişimi hizmetimizden faydalanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Çok kısa bir sürede tamiri gerçekleştirilen dizüstü bilgisayarınızı servisimizden bütün kontrolleri yapılmış bir şekilde teslim alabilirsiniz.