HEMEN ARA.

 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

Acer Laptop Servisi Adana

Acer Laptop Servisi Adana
 acer laptop servisi adana

Acer laptopları için adanada bulunan müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek içinAcer Laptop Servisi Adanada hizmet vermektedir.Acer laptop ve bilgisayar bileşenlerinden çıkan sorunlar ve teknik aksaklıklardan dolayı servis seçimi son derece önemlidir. Adana ili sınırları içerisinde Acer servisine ihtiyaç duyduğunuz taktirde bize başvurduğunuz anda  memnuniyetiniz için her türlü yardımı yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Acer laptop ekran kartı, ana kart değişim ve bakımını yapıyoruz. Acer laptop servisi adana ana kart ve diğer bileşenleri de servisimiz bünyesinden temin edebilirsiniz.

Acer Bilgisayar

 Acer bilgisayar servisimizde hem laptop hem de Acer masaüstü bilgisayarların bakım ve onarımını yapmaktayız. Harici bileşenlere de doğrudan servisimizden ulaşabilirsiniz. Özelliklede genelde ihtiyaç duyulan Acer batarya servisimizde bulunmaktadır. Bunun yanındada Acer şarj adaptörü de edinebilirsiniz. Edineceğiniz adaptörler ilede uzun süreli bilgisayar kullanımı sağlayabilirsiniz, pil ömrünü de artırabilirsiniz. Acer laptop ve bilgisayarların her modeli için yedek parçaları servisimizde bulunmaktadır. Acer Lcd ekran ve Led ekranlardada teknik problem ya da zedelenme yaşadığınız taktirde kısa sürede ekranınızı yeniliyoruz. İsterseniz yeni versiyonlarda üretime geçen daha kaliteli ve görsel kalitesi yüksek ekranları da bilgisayarınıza uygulatabilirsiniz. Acer laptop servisimizde bilgisayarlarınıza yüksek hassasiyet gösteriyor, çok kısa sürelerde problemlerinizi ise çözüme kavuşturuyoruz.

Servisimizde Bulunan Parçalar

 1. Acer Laptop Tamiri, Bakımı ve parça değişimi
 2. Acer Teknik servisi bakımı
 3.  Acer Şarj Adaptörü
 4. Acer Lcd ve Led ekranı
 5.  Acer Anakartı
 6. Acer Ekran Kartı
 7.  Acer Klavye
 8.  Acer Harddisk
 9.  Acer Ram ve  Bellek

 

Garanti Kapsamındakiler

Acer Servis adana Acer notebook batarya ve  Acer Pil  ,Acer Laptoplar için Harddiskleri ile  Acer LCD, LED ekranları  Acer klavyeleri , Acer ramleri , Acer laptop şarj adaptörleri  Acer Lcd ekranımı Kırıldı   Klavye tuşları Basmıyormu veya    Ekran kararıyormu veya   Notebook ekran mavi oluyor. Sürekli Hata mavi İkazı Veriyor  Windows Çöktü  bilgisayar hiç çalışmıyormu   Adaptör fişini takdığınızda voltaj gelmiyormu gibi sorunlarınız varsa servisimize bekleriz.     Ekranın bir kısmında Görüntü Var ve Pili çok azmı çalışıyor, Formatmı atılacak  Harddiskimi büyütmek istiyorsunuz, Ram Yükseltmekmi İstiyorsunuz bu istekler doğrultusunda hizmet vermekteyiz.