HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Acer Anakart Tamiri

Acer Anakart Tamiri
 acer anakart tamiri

Anakart bilgisayarın en önemli parçalarından biridir. Bu parçada yaşanabilecek bir arıza bilgisayarın çalışmasına engel olabilmektedir. Bilgisayarın beyni niteliğindeki bu önemli parça tozlanma, kullanıcıdan kaynaklı hatalar, elektrik devrelerindeki sıkıntılar, bilgisayarın aldığı darbeler vb. durumlar nedeniyle arıza yapmaktadır. Acer bilgisayarların tamirinde uzmanlaşan servisimiz Acer anakart tamiri hizmetiyle bilgisayarınızın anakartındaki sorunların giderilmesini sağlamaktadır.

Garantili Tamir Hizmeti

Servisimize getirmiş olduğunuz arızalı bilgisayarınızın arızası belirlendikten sonra onayınızla birlikte tamir işlemi gerçekleştirilir. Gerçekleştirilen tamir işlemi 3 ay boyunca servisimizin garantisi altında olmaktadır. Bu süre zarfında yaşadığınız herhangi bir sorunda servisimizle iletişime geçerek cihazınızdaki arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Anakart tamir işlemi de garantili bir şekilde vermiş olduğumuz hizmetlerden biridir ve kullanıcı hatası olmayan bir sebepten dolayı meydana gelen anakart arızalarında servisimiz ücretsiz Acer laptop anakart tamiri hizmetiyle arızanın giderilmesini sağlamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Gerçekleştirdiğimiz teknik destek servisinde en önem verdiğimiz şey müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun olmalarıdır. Müşterilerimizin bilgisayarlarındaki arıza giderilmesi için teknik ekibimiz gerekli bütün çalışmaları yapmaktadır. Herhangi bir memnuniyetsiz olması durumunda gerekirse tamir işlemi yenilenerek ya da para iadesi yapılarak müşterimizin memnuniyeti sağlanmaktadır. Bu da müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetten her zaman memnun olmaları anlamına gelmektedir. Eğer siz de müşteri memnuniyeti garantili teknik servis hizmetimizden faydalanmak isterseniz servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Acer Anakart Tamir Fiyatları

Anakart tamiri oldukça hassas bir işlemdir ve yapılacak yanlış bir müdahale bilgisayarınızda çok daha ciddi sıkıntılara sebebiyet verebilir. Bu nedenle anakartınızın tamiri için teknik servis seçerken işinde uzman bir servis seçmeniz çok önemli olmaktadır. İşinde uzman bir servis kadar tamir ücreti de önemli olmaktadır. Bu konuda piyasayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir. Piyasanın çok altında bir ücret isteyen servislere kuşkuyla yaklaşmanızı öneriyoruz. Servisimiz bu bağlamda uyguladığı ücret politikasıyla anakart tamirinin olabilecek en uygun fiyata gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Servisimiz belirlemiş olduğu Acer anakart tamir fiyatı ile müşterisinin cebini de düşündüğünü göstermektedir. Eğer anakartınızın tamirini uzman bir ekip tarafından çok uygun fiyatlara yaptırmak isterseniz sizleri de servisimize davet ediyoruz.