HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Acer Ekran Kartı Tamiri

Acer Ekran Kartı Tamiri
 acer ekran kartı

Ekran kartı bilgisayarın ekranına gelen görüntünün oluşturulmasını sağlayan önemli bileşenlerden biridir. Eğer ekranınıza görüntü gelmiyorsa bilgisayarınızı harici bir ekrana kablo aracılığıyla bağlayarak görüntü gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Şayet hala görüntü yoksa ekran kartınızın yanmış olma ihtimali çok yüksektir. Bu durumda ekran kartının tamir edilmesi gerekmektedir. Acer marka her model laptopun tamirini uzman kadrosu sayesinde gerçekleştiren servisimiz Acer ekran kartı tamiri hizmetiyle bilgisayarınızın ekran kartındaki arızanın hızlı bir şekilde onarımını gerçekleştirecektir.

Ekran Kartının Arızalanma Nedenleri

Ekran kartınız çok çeşitli nedenlerle arızalanabilmektedir. Bunun başlıca sebebi aşırı ısınma olmaktadır. Yüksek performans gereken oyun ve uygulamaların uzun süre çalışması bilgisayarınızın aşırı ısınmasına neden olmaktadır. Bu da ekran kartının arızalanmasına sebep olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için zaman zaman bilgisayarınızı dinlendirebilir ve harici fanlarla laptopun soğumasını hızlandırabilirsiniz. Bilgisayarın uzun süre güneşle direk temas etmesi de ekran kartı arızalarına sebep olabilmektedir. Bunun yanında bilgisayar fanının yıllık temizliğinin yapılmaması da ekran kartında önemli arızalara yol açabilmektedir. Bu gibi durumlarla arızalanan bilgisayarlarınızı servisimize getirerek Acer laptop ekran kartı tamiri hizmetimizle laptopunuzu eskisi gibi keyifle kullanma şansını yakalayabilirsiniz.

Uzman Teknik Destek

Ekran kartındaki arızalar uzmanlık isteyen müdahaleler gerektirmektedir. Bu nedenler bu gibi arızalarınızda uzman olmayan kişilere laptopunuzu emanet etmeniz büyük bir risk oluşturmaktadır. Yapılacak ufak bir hata size çok daha pahalıya patlayabilir. Her biri özenle kadromuza dahil edilen uzman personelimiz sayesinde arızalarınız tamamen profesyonel işlemlerin ardından tamir edilmiş ve sorunsuz bir şekilde Bütün kontrolleri yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Ekran Kartı Değişim Hizmeti

Ekran kartlarındaki arızaların tamiri uzman teknik ekibimiz sayesinde büyük oranda mümkün olmaktadır. Ancak bazı durumda ekran kartı büyük zarar görmüş olabilmektedir. Bu durumlarda ekran kartının değişimi gerekmektedir. Ekran kartının değişimi gerektiğinde servisimiz bu işlemi de sizin onay vermeniz durumunda hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirilen değişim hizmeti 3 ay servisimizin garantisi altında olduğu için bu süre zarfında yaşayacağınız herhangi bir sorunda servisimize gelerek ekran kartında yaşadığınız sıkıntının herhangi bir ücret ödemeden giderilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer siz de Acer laptopunuzda görüntü almada sorun yaşıyorsanız servisimizin Acer ekran kartı hizmetinden garantili bir şekilde uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz.