HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Acer Dvd Rom

Acer Dvd Rom
 acer dvd rom

Bilgisayarların vazgeçilme parçalarından biri olan dvd rom, cd ve dvd okumak için ve kopyalama yapmak için sıkça kullanılmaktadır. Çok sık kullanılan bu parça zamanla okuma ve yazma yetisini kaybedebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınız takdirde teknik servisimizden Acer dvd rom tamiri ve değişimi konularında destek alma şansına sahipsiniz. Alanında uzman ekibimiz karşılaştığınız probleme etkin çözümler getirerek cihazınızın yeniden dvd ve cd yazma ve okuma becerisine kavuşmasını sağlayacaktır.

Acer Dvd Rom Tamiri

Dvd rom’larda yaşanan sıkıntıların tamirinin mümkün olduğu durumlarda servis personelimiz arızanın nedenini net bir şekilde belirleyerek nasıl bir tamir işlemi yapılacağı konusunda sizleri bilgilendirmekte ve ardından tamir işlemine geçmektedir. Dvd rom optik bir okuyucu olduğu için tamirinde çok hassas davranılması gerekmektedir. Bu nedenle uzman bir serviste bu işlemin gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Servis personelimiz bu konuda çok hassas davranmakta ve ince bir işçilikle tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Ancak Acer dvd rom tamiri çoğu zaman yeni bir dvd rom fiyatına yakın bir masraf olduğu için teknik servis olarak müşterilerimize dvd rom tamiri yöntemini çok fazla önermiyoruz. Tabi ki tamir konusunda istekli olan müşterilerimizin de bu isteklerine yönelik tamir işlemini gerçekleştirebilmekteyiz.

Acer Dvd Rom Değişimi

Dvd rom arızalarında çoğunlukla uyguladığımız yöntem değişim işlemi olmaktadır. Sökülüp takılması çok kolay olması ve dvd rom’un tamir masrafına yakın bir ücretle satın alınabilmesi gibi durumlardan dolayı müşterilerimize bu yöntemi daha çok tavsiye etmekteyiz. Böylece müşterimiz tamir edilmiş bir cihaz kullanmak yerine aynı fiyata hiç kullanılmamış bir dvd rom kullanma şansına sahip olabilmektedir. Teknik servisimiz dvd rom satış ve değişim hizmetiyle bilgisayarınıza en uygun olan dvd rom’u belirleyerek hızlı bir şekilde Acer dvd rom değişimi hizmetini sizlere sunacaktır. Değişim işleminden sonra bilgisayarınızda cd ve dvd okuma ve kopyalama işlemlerinize kaldığınız yerden devam etme şansına sahip olabileceksiniz. Bilgisayarınıza takmış olduğumuz dvd romlar garantili bir şekilde satılmakta ve bu dvd romların montajı teknik servisimizin garantisi ile gerçekleştirilmektedir. Bu özel hizmetten faydalanabilmeniz için sizi de teknik servisimize bekliyoruz.