HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Acer Lcd ve Led Ekran Değişimi

Acer Lcd ve Led  Ekran Değişimi
 acer ekran değişimi

Dizüstü bilgisayarların en hassas yerlerinden biri de ekranlarıdır. Ekranlar herhangi bir darbeyle çok kolay bir şekilde zarar görebilmektedir. Bunun yanında sıvı teması, elektrik devrelerindeki sıkıntılar gibi durumlardan dolayı da dizüstü bilgisayarlarınızın ekranının değişmesi gerekebilmektedir. Bu durumla karşılaştığınızda servisimizin Acer lcd ve led ekran değişimi hizmetinden faydalanarak bilgisayarınızın hızlı bir şekilde tamirinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Led ekran değişiminin uzman olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi bilgisayarlarınızda kalıcı hasarlar oluşturabileceği için ekran değişimi yaptıracağınız kişinin uzman olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Servisimize başvurduğunuz takdirde görevli uzman personelimiz ekran değişimini çok dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekte ve bilgisayarınıza herhangi bir zarar gelmesinin önüne geçmektedir.

Acer Led Ekran Fiyatları

Led ekranlar dizüstü bilgisayarların pahalı parçalarından biridir. Bu nedenle can sıkıcı bir durum olabilmektedir ancak yeni bir bilgisayar almaktan daha uyguna geldiği için müşterilerimize ekran değişimini öneriyoruz. Eğer dizüstü bilgisayarınızın ekranıyla ilgili sorun yaşıyorsanız servisimizle iletişime geçerek ekranınızdaki arızanın ücretsiz bir şekilde tespitinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Eğer onarımı mümkün olmayan bir arıza varsa servisimizin sizlere sunduğu çok uygun Acer lcd ve led ekran değişimi  ile dizüstü bilgisayarınızı tekrar kullanma şansını yakalayabilirsiniz.

Garantili Değişim İmkanı

Dizüstü bilgisayarınızla ilgili sorunlarda başvurduğunuz servisin, yapılan işlem için size garanti vermesi çok önemlidir. Böylece tekrar ortaya çıkacak olası problemlerde tekrar servis ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Servisimiz değişimini gerçekleştirdiği led ekranlarda 1 yıl garanti vererek sizi ekranda oluşabilecek teknik arızalara karşı korumaktadır. Böylece ekranınızda teknik nedenlerden dolayı yaşayacağınız sıkıntılarınızda servisimize başvurarak herhangi bir ücret ödemeden sorunun çözümünü sağlayabileceksiniz.

Ertesi Gün Teslim

Bilgisayarınızın ekranında yaşadığınız sıkıntılarda servisimize başvurarak çok hızlı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Alanında uzman personelimiz sorunun led ekran değişimini 1 gün içerisinde gerçekleştirerek dizüstü bilgisayarınızı yeniden kullanabilmenizi sağlayacaktır. Eğer siz de bu hizmetten faydalanmak ve ekran arızalarınızda Acer laptop ekran değişimi hizmetimizin kalitesini görmek isterseniz yaşadığınız arızalarda internet sitemizden arıza kaydı oluşturarak ya da servisimize bizzat ulaşarak dizüstü bilgisayarınızın tamirini gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.