HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

acer servis adana

Merhaba, sayfamıza hoş geldiniz.


Marka bağımsız, donanımlı servis laboratuarı ile hizmet veren uzman ekibimiz onarıma gelen cihazınızı sadece tamir etmekle kalmaz, ücretsiz arıza tespit hizmeti ile tüm bakım, onarımlarını yaparak cihazınızın ilk günkü performansına kavuşmasını sağlar. Bu genel bakım hizmeti, cihazlarda zamanla oluşabilecek olası problemlerin önüne geçmekle kalmayıp daha fazla verim alınmasını sağlamaktadır.

Hızlı arıza tespiti, onarıma gelen ürününüzün her aşaması ile ilgili size bilgi veren entegre servis takip sistemi ile size en hızlı ve profesyonel hizmeti en ekonomik biçimde verebilmek için çalışıyoruz.

Notebook tamir ve bakım sektöründe 8 Yıldır servis hizmetlerini sürdüren firmamız branşında deneyimli uzman personellerimiz iletamir, bakım süreçlerini çok daha kısaltarak ve en uygun zaman ve fiyatla kullanıcıların istekleri doğrultusunda tüm arıza onarımişlemleri yapmaktayız. 1000 aşkın müşteri portföyümüzle teknik servis hizmetleri veren firmamız ile cihazınızda oluşabilecek tüm sorunlarınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz