HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Acer Ram

Acer Ram
 acer ram

Bilgisayarlar birçok farklı bileşenden oluşmaktadır. Ram da bu bileşenlerden biridir. Ram, bilgisayarda işlem yapılırken gerekli olan dosyaların kolay ve hızlı bir şekilde erişimini sağlamak amacıyla hafızada tutulmasını sağlamaktadır. Bir bilgisayar ne kadar güçlü bir ram’a sahipse bilgisayarın işlem hızı da o kadar hızlı olacaktır. Bu nedenle özellikle hızlı işlem gereken işlerde güç bir ram şart olmaktadır. Teknik servisimiz ram arızalarının onarımı ve ram değişimi hizmetiyle müşterilerimizin sağlam ve güçlü bir ram’a sahip bilgisayarlar kullanmasına olanak tanımaktadır. Özellikle Acer marka bilgisayarlar konusunda uzmanlaşan servisimiz Acer ram tamiri ve değişimi konusunda müşterilerine başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Acer Ram Arızaları

Eğer bilgisayarın ram’inde bir arıza oluştuysa mavi ekran hatası ve kopyalama hataları alınmaktadır. Bilgisayarın açılıp kapanmasında sorunlar yaşanabilmektedir. Bilgisayarda donma da yaşanan bir diğer sıkıntıdır. Bu gibi durumlarda bilgisayarınızın ram’inde bir arıza olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumla karşılaştığınızda teknik servisimizi arayarak arızanın net olarak tespitinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Servisimiz Acer ram arızaları konusunda uzmanlaşan ekibi sayesinde yaşadığınız sorunlara etkin ve hızlı bir şekilde çözüm bulacaktır. Arızanın tamiri mümkünse size tamir süreci ve fiyatlandırma konusunda bilgilendirme yapılarak onay vermeniz halinde ram arızasının tamiri gerçekleştirilmektedir. Tamirin mümkün olmadığı durumlarda servisimiz ram değişimi konusunda müşterilerimize destek sunmaktadır.

Acer Ram Tamiri

Ram’lar sd, ddr, ddr2, ddr3 gibi çeşitli türlere sahiptir. Her bilgisayarın kabul ettiği ram türü farklı olmaktadır. Servisimizde her türlü ram’in tamiri ve değişimi gerçekleştirilmektedir. Bazı durumlarda arızalanan ram’in tamiri değişiminden daha pahalıya gelebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığında müşterimize ram değişimini önermekteyiz. Ancak tamirin daha uygun olduğu zamanlarda müşterilerimize en uygun fiyatlarla Acer ram  hizmeti sunmaktayız. Gerçekleştirmiş olduğumuz tamir işlemleri servisimiz tarafından 3 ay işçilik garantisi altında olmaktadır ve bu zaman zarfı içerisinde tamir edilen parçayla ilgili bir sorun yaşadığınız takdirde servisimiz tarafından arızanın ücretsiz giderilmesi sağlanmaktadır. Siz de Acer ram konusunda tamir ve değişim desteği almak isterseniz servisimizi ziyaret ederek personelimizden gerekli bilgilendirmeleri alabilirsiniz.