HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Acer Notebook Servisi Adana

Acer Notebook Servisi Adana
 acer notebook servisi adana

Acer notebook servisi adana olarak kendimize çok güveniyoruz ve bir çok ilde teknik servislerimiz bulunmaktadır.Bilgisayarlar ilk çıktıkları günden bu yana sürekli olarak gelişmiş ve bir şekilde değişmiştir. Her seferinde daha üst model bir bilgisayar piyasaya sürülmektedir. Bilgisayar teknolojilerinin ilerlemesi ile beraberinde gelişen internet teknolojileri sayesinde bilgisayarların işlevleri doğrultusunda  artmıştır. Artık hemen hemen her işimizde bilgisayarların yardımına ihtiyaç duymaktayız. Günlük işlerimizde dahil olmak üzere bilgisayarları kullanmadan yardım almadan yapamaz olduk diyebiliriz. Peki neredeyse elimiz ayağımız konumunda olan bilgisayarlar olmadığında ne kadar eksikliğini çekiyoruz, bunu bir düşünün… Yaşamış olduğunuz arıza her ne olursa olsun götüreceğiniz servisin önemi bu durumda çok önem arz etmektedir. Yanlış bir tespit ile işlemlerinizin uzaması sizin işlerinizinde uzaması anlamını bir anlamda taşımaktadır. Tabiki bu kadar yaygınlık gösteren bilgisayarların tamir ve bakım işlemleri de ayrı bir başlık halini almaktadır.Bizde Acer Notebook Servisi Adanaolarak sizlere hizmet vermekteyiz.

1.Notebooklardaki Arızalar

Notebooklarınızda ki arızaların onarımı ve notebook parça değişimleride garantili olarak yapılmaktadır. Parça değişimleri 2 yıl parça değişim sürecigarantisine dahil edilmektedir.Yazılım problemlerinin ileriye dönük olarak  garanti kapsamlarına alınması mümkün bile  değildir.Kullanıcı kaynaklı driver silinmeleri ile virüs tehtitleri gibi problemler kullanıcı kaynaklı olduğundan garanti söz konusu bile olamamaktadır. Sistem geri yükleme noktaları oluşturulmak üzere, ileriye dönük tehtitler için önlem alınabilmektedır.Notebook şarj adaptörlerimiz ise stoklarımızda mevcut halde bulunmaktadır.

2.Arıza Tespiti

Doğru voltaj ve amper değerleri ile müşterilerimize ilgili adrese teslim yada teknik servisimizden bizzat teslim alarakta işlem yapılmaktadır.19Volt olup değişken amperajları olan adaptörler için  ise teknik servis birimi ile irtibat kurunuz.Satışa sunulan tüm adaptörler garanti kapsamına dahildir ve  alınır.Acer notebook bataryaları ilgili modellere uygun olarak stoklarımızda mevcut bulunmaktadır.Tüm notebook batarya modelleri 6 ay performans ile 1 yıl elektronik devre garantilidir.Acer notebook bataryalarının bir ortak özelliği olan performanslı yapıları ile dikkat çekip, satışa sunulan bataryalar içinde geçerli olup, notebook batarya doğru kullanım şekillerine uyulduğu taktirdede uzun vadede kullanılabilir.Acer notebook lcd ekranları notebook modelinize göre değişiklik gösteren parçalardan oluşmaktadır. Bu parçalar 10.1-15.4-15.6-17.0 vb. ölçülerde olan acer laptop ekranları 2 yıl garantili olarak değişim işlemleri teknik servis lobimizde yapılmaktadır.Acer Notebook Servisi Adana tamir işlemleri de yine aynı teknik servisimiz bünyesinde gerekli işlemlerden geçerek tamir edilir.