HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Acer Klavye Değişimi

Acer Klavye Değişimi
 acer klavye değişimi

Klavyeler ekranın kontrolü, oyun oynama, yazı yazma gibi birçok işlevde laptoplar için vazgeçilmez bir parça olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu parçanın arızalanması durumunda ekranın kontrolü pek mümkün olmayacağı için arızanın hızlı bir şekilde giderilmesi gerekmektedir. Acer laptop tamiri konusunda yılların vermiş olduğu uzmanlıkla çalışmalarına hızla devam eden servisimiz Acer klavye değişimi hizmetiyle de müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Bilgisayarınızı servimize getirdiğiniz takdirde hızlı bir şekilde klavye değişim işlemini gerçekleştirerek laptopunuzu klavyesi sağlam bir şekilde size teslim etmekteyiz. Eğer sizin de klavye ile ilgili bir sorununuz varsa servisimizin kusursuz hizmetinden faydalanabilirsiniz.

F-Q Klavye Değişim İşlemi

Zaman zaman müşteriler aldıkları bilgisayarın klavye dizilimini değiştirme gereği duyabilmektedir. Özellikle devlet kurumlarında F klavye kullanımı nedeniyle devlet kurumlarındaki bilgisayarların ve F klavyeye alışan memur çalışanların bilgisayarlarının klavye düzeninin değiştirilmesi istenebilmektedir. Ya da F klavye olan bir laptopu sahibi Q klavyeye dönüştürmek isteyebilmektedir. Bu gibi durumlarda servisimiz Acer klavye değişimi hizmetiyle müşterimizi memnun etmektedir. Siz de bu gibi taleplerinizde servisimize başvurarak uzman ekibimizden bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Eksik Tuş Tamamlama

Klavyelerle ilgili en büyük sorunlardan biri de kullanıma bağlı olarak veya düşme sonucu bazı tuşların kaybolmasıdır. Bu da laptop kullanımını ciddi derecede sıkıntıya sokmaktadır. Bu gibi sıkıntılarınızda servisimize başvurduğunuz takdirde eksik tuşların hızlı bir şekilde yerine takılması sağlanmaktadır. Bunun yanında çıkan tuşlarınız da servimizde uzman ekibimiz tarafından eski yerine monte edilmektedir.

Acer Klavye Değişim Fiyatları

Klavye değişim fiyatları cihazının modeline göre değişiklik göstermektedir. Servisimizde Acer marka her model bilgisayarın klavye değişimi ve klavyeyle ilgili diğer arızaların onarımı uzman ekibimiz tarafından uygun fiyatlara gerçekleştirilmektedir. Ortalama olarak klavye değişimi 90 ile 150 lira arasında gerçekleştirilmektedir. Servisimizin orijinal klavye seti satışları da bulunmaktadır. Klavye seti fiyatları için servisimizle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Klavyenizde sorun yaşadığınız takdirde Acer klavye değişim fiyatları konusunda net bilgi edinebilmeniz için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ya da servisimizi ziyaret ederek yüz yüze bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz.