HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Acer Batarya

Acer Batarya
 acer batarya

Gerek eğlence için gerekse iş için sıkça kullanılan dizüstü bilgisayarlar artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Dizüstü bilgisayar konusunda kendini kanıtlamış olan Acer markası da müşterileri için çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Bu ürünler sayesinde kişiler ihtiyaçlarını kolay bir şekilde halledebilmektedir. Dizüstü bilgisayarlarda en sık sorun yaşanan parçaların başında bataryalar gelmektedir. Bilgisayarın çalışmak için ihtiyaç duyduğu gücü sağladığı bataryalar arızalandığı takdirde dizüstü bilgisayarlar prize bağlı olmadan çalışma şansını yitirmektedir. Siz de Acer marka dizüstü bilgisayarınızda batarya sorunlarıyla boğuşuyorsanız servisimizden Acer batarya tamir ve satış hizmeti alabilirsiniz.

Acer Batarya Tamiri

Sürekli kullandığınız dizüstü bilgisayarlarınızın bataryalarında yaşadığınız sıkıntılarda bataryanızın tamirini servisimizde yaptırma şansına sahip olabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarların bataryalarındaki arızalar genellikle cihazın devamlı olarak prize takılı olarak çalıştırılmasından kaynaklanmaktadır. Bataryalar prize takılı olarak kullanımlarda aktif olmadığı için bir süre sonra batarya içindeki piller kurumaktadır. Servisimizde Acer batarya hizmetimizle bataryanızın içindeki piller değiştirilerek bataryanızın eskisi gibi çalışması sağlanmaktadır.

Acer Batarya Fiyatları

Bataryanın onarım işlemi çoğu zaman oldukça pahalı olabilmektedir. Bu durumda müşterilerimize yeni bir batarya satın almalarını önermekteyiz. Böylece bataryanın tamir ücretine yakın bir ücretle yeni bir batarya alma şansı yakalanabilmektedir. Ancak tamir işleminin daha ucuza geleceği durumlarda müşterilerimize tamir hizmetimizi tavsiye ediyoruz. Hangi yolun izleneceğine müşterimiz bataryasını servisimize getirdikten sonra teknik personelimizin incelemesi sonucunda karar verilmektedir. Siz de batarya arızalarınızda servisimize gelerek bu konuda teknik destek alabilirsiniz. Yeni bir batarya gerekliyse servisimizden uygun Acer batarya ile yeni bataryanızı satın alabilirsiniz. Servisimizden alacağınız bataryalar servisimiz tarafından 1 yıl boyunca garanti altında olmaktadır. Böylece bataryanızda yaşayacağınız herhangi bir problemde servisimiz bataryanızdaki arızanızı ücretsiz bir şekilde tamir edecektir.

Stoktan Hızlı Teslim

Batarya satış desteği de sunan servisimiz stoklu çalışma prensibi sayesinde müşterisinin istediği ürünü hızlı bir şekilde müşterisine ulaştırmaktadır. Böylece satın alacağınız ürünün gelmesini bekleme gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Siz de hızlı bir şekilde bataryalarınızdaki sorunları çözüme kavuşturmak istiyorsanız servisimizle iletişime geçebilirsiniz.